| Poseidon69 a întrebat:

Deci am o iubita si sunt de 3 saptamani cu ea iar inca nu m-am sarutat si imi e rusine iar am intrebat-o de ce nu are tupeu sa ma sarute si o spus ca : Ea vrea dar nu poate, simte ceva care o opreste. Ce sa fac acum? Dati-mi niste sfaturi VA ROG FRUMOS REPEDE!

Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

Salutare!
Nu o sa faca ea primul pas de a te saruta, foarte rar se intampla asa. Nu mai fii disperat. Nu vorbesti asa cu o iubita mai ales pe Facebook, sa fim seriosi.
Daca vrei s-o saruti ia-o-n brate, te uiti in ochii ei "Ce ochii misto ai." Si iti inclini capul putin si iti apropii fata de fata ei si o saruti. Deschizi subtil buzele si o lasi si pe ea se deschida, nu numai tu si o saruti. Daca trage capul e clar ca ceva nu este bine. Intreab-o de ce a tras capul. Mai incerci o singura data. Daca trage din nou capul e timpul sa te reorientezi.
Seara bună.

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Idem:
Esti sigur ca nu aveai probleme cu mirosul gurii sau de la subtiori?! Mai ales in cazul al doilea, emotiile pot intensifica transpiratia, si daca igiena ta nu e impecabila, ar putea fi un raspuns!
Inainte de intalnire, cere cuiva apropiat de incredere, mamei, bunicii sau unei matusi sau verisoare, sa te verifice, sa fi ok de plecat la intalnire!
Fetei, vorbeste-i calm si frumos, si spune-i sincer ca ai vrea sa o saruti. Daca si tu ai probleme, in sensul ca inca nu ai sarutat o fata, exerseaza cu dosul palmei, evident dupa ce te-ai spalat bine pe maini si ti-ai facut si manichiura!
Success!

| Poseidon69 explică (pentru PsihoSex):

Nu, nu am avut probleme cu mirosul guri, ca inca nu am sarutat-o.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, tu astepti ca ea sa te sarute? Tu ce faci, stai de lemn si-i ceri ei sa te sarute?
Cati ani aveti mai oameni buni?
Trebuie sa fiti micuti tare, daca va este rusine unul de celalat sa va pupati!

| AlexandruInu a răspuns:

Frate nu trebuie sa faca ea primul pas. I-ati inima in dinti si sarut-o doar esti barbat.

| gabiburni a răspuns:

Incearca sa aranjezi o intalnire apoi sa iesiti la o plimbare, dar sa nu uiti de un buchet de flori. Tu ca baiat trebuie sa faci primul pas, aici ma simt in pielea ta.

| stranger2 a răspuns:

Ehh, ti-e rusine sa iti saruti iubita?! Ce barbat esti tu?!