| deliutza_7233 a întrebat:

Deci am o micuta problema. Am 14 ani si imi place de 2 baieti unul alex 14 ani si altul vlad tot 14 ani. Vlad e in scoala cu mine si alex nu. De alex imi place de vreo 2 ani big grin (nu i-am spus) si de vlad de vreo cateva saptamani (nici lui nu i-am spus-o). Pe alex nu l-am mai vazut de vreo 1 luna jumate si pe vlad il vad in fiecare zi. nu stiu ce sa fac? Sa ii spun lui vlad sau lui alex ca-mi place de el? Sau sa astept sa mi-o spuna ei? Si stiu sigur ca la amandoi le place de mine! Ajutor dau fundita pentru. cel mai bun rasp.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Alege pe unul din ei, si apoi vezi cum mergi in relatie cand pui capac pleci cu celalaltwinking

4 răspunsuri:
| DeejayRash a răspuns:

Intai vorbeste doar ca un cunoscut sau ca o colega cu ei. cel care te va atrage mai mult dupa modul in care zambeste, vorbeste si este mai apropiat de tine ar fi cel potrivit. Din 2 trebuie sa alegi doar 1.Succes

| deadea23 a răspuns:

Deliutza, aici conteaza doar pentru cine ai sentimente mai puternice. Daca pe vlad il vezi in fiecare zi si iti capteaza privirea, de ce nu incerci sa intrii in vorba cu el sa aflii cat de mult ii place de tine? La alex la fel. Dar cel mai important conteaza sentimentele tale. Nu conteaza ca nu e in scoala cu tine daca va placeti reciproc, o sa va faceti timp.

Si ca sa iti raspund la intrebare, eu cred ca ar trebui sa scoti de la ei.

Bafta delia!

| shifii a răspuns:

Poate ca tie iti place cum arata amandoi. Dar gandeste-te un pic... De care esti mai atrasa? Ce iti spune inima? La care simti ca tii mai mult? Si daca acest Alex nu ti-a dat semne ca te place de 2 ani si nici nu l-ai mai vazut de 1 luna jumate, inseamna ca nu prea ai sanse cu el si ca nu prea il intereseaza. Incearca cu acest Vlad, mai ales ca spui ca il vezi in fiecare zi. Apropriete de el, de la colega, la prietena, de la prietena vezi ce se intampla mai departe. Macar daca iti place de el si lui nu ii place de tine, sa fiti prieteni, sa aveti cum sa vorbiti.
Iar daca el nu te place din prima, nu te supara, poate in timp se va atasa de tine. O stiu din propria experienta, pentru ca eu cunosc un tip de la karate de 4 ani si la inceput nu imi placea deloc de el si imi era rusine de el si pe parcurs ne-am intseles din ce in ce mai bine si dupa 4 ani, avem o relatie de aproape 3 luni.happy
Aropo si pe mine ma cheama Delia.hee hee
Bafta!:*

| Darkmoonight a răspuns:

Alege cate unu pe rand si apoi vezi u carei mai bun laughing