| victoriasurdu a întrebat:

Deci am o prietena.(eu sunt fata). cu 5 ani in urma a facut`o cu prietenul ei.si era virgina
apoi s-au despartit si nu a mai facut sex
problema e ca acum are un prieten si i-a spus ca e virgina si au facut-o si minunea era ca au facut si ia curs singe din nou si prietenul ei i-a zis ca o crede ca era virgina(nu avea la ciclu)
oare ce sa insemne aceastsa?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poveștile de adormit copii se pun seara. Ai greșit ora!

| eudemonica a răspuns:

Poate ca prima data cand a facut-o nu i s-a rupt himenul

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Atunci cand ai relatii sexuale foarte rar, sangerezi.nu e nimic gravhappy

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Înseamnă că a avut un himen elastic care s-a rupt de-abia acum.De aceea a curs sânge.

pa, pa.

| eubahhh a răspuns:

Paii e normall.

dp 6 luni ti se inchide "gaura" si daca o faci dp cateva luni iti curge sange dar asta nu inseamna ca mai esti virgina pentru ca himenul e rupt.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil himenul se rupsese doar partial la primul contact sexual. Asta nu inseamna ca mai era virgina sau ca nu l-a mintit cu nerusinare pe actualul ei partener.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca prioritara pentru. tine este orografia, apropo prietena ta se numeste cumva victoria surdu?