| Lost Angel a întrebat:

Deci am o problema...thinking imi place de un baiat, nu pot sa-l uit nu stiu ce sa fac. Are un zambet si niste ochi care ma dau peste cap:X. El dupa ce ne-am cunoscut a zis mai multor prieteni de-ai lui ca arat bine dar nu vrea sa se bage peste unul dintre prietenii luisad Acum e cu alta fata. Va rog sa nu ma judecati cu chestii gen doar nu vrei sa fiu tu motivul despartirii lor... Eu vreau doar sa stiu daca chiar tine la fata aia si daca tine la mine sau simte ceva pentru mine. Am incercat sa mi-l scot din cap dar nu pot este imposibil.Va rog ajutati-ma ce sa fac sa fac? Cum sa aflu ce parere are despre mine? Ce sa fac sa-l cuceresc?
PS: Cum se zice: In dragoste si in razboi totul este permis:Xbroken heart:X

2 răspunsuri:
| sallysirop a răspuns:

Replica din zack si cody? laughing ma rog.
Asculta-ma! stii deja parerea lui despre tine, arati bine. incearca sa ii devii amica vei afla daca te place si intr-un alt mod... dk chiar exista dragoste intre voi, veti fi impreuna daca nu, nu. tu trebuie doar sa incepi sa il cunosti mai bine ca poate cine stie.
totusi nu incerca sa faci vreo chestie aiurea, incearca sa ii fi buna amica, nu o pitipoanca care vrea sa se dea pe langa el. si nu incerca sa il faci sa se desparta de fata cu care e. o sa pari o disperata. nu tu trebuie sa il cuceresti, si oricum daca ar fi asa sa nu il cuceresti facandu-l sa se desparta de aia. e oribil de urat.
si sa stii ca poti sa uiti o persoana, daca vrei asta.

| mafy_liviu_54848 a răspuns:

Daca el a spus ca arati bine si a facut complimentul asta eu spun sa petreci cat mai mult timp alaturi de el sa fi mai mult in preajma lui si nu Ii arata asa rau sa vad aca esi moarta dupa el fii calma smekera adica dai de inteles fa-l sa tremure sa inebuneasca sa vada ce fel de pers esti prin faptele tale cum ar fi sinceritatea sp eu ca conteaza cel mai mult fi serioasa glumeata atunci cand trebuie si dupa o perioada de o luna spune-i ma uite sti ce mie imi place de tine vreau sa stau cu tine ca imi place de tine si vreau sa avem o relatie serioasa si frumoasa eu cred ca 70% sta cu tine