| adinnna a întrebat:

Deci am o problema_sad...prietenul meu e plecat in tara si nu mai poate veni inapoi eu sunt in spania. si m-am cunoscut aici cu el in spania. si el acum cand a plecat in tara am auzit sa sta cu alte fete se fte cu ele etc.si eu nu stiu ce sa fac pentru ca il iubesc si el cand a plecat de aici mi-a zis:iubita eu plec in tara ma combin cu fete le ft si le las.ptc asa e firea lui e mai vagabont si eu acum nu stiu ce sa fac sa mai stau cu el sau sa ma despart ptc il iubesc si ma iubeste si nu l-as putea lasa

2 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Ai putea sta cu un baiat care stii ca se culca si cu alte fete in afara de tine? Oricat l-ai iubi, iti place sa-l imparti? Nu e mai bine daca e doar al tau?
Cine stie cu cate s-a culcat, chiar trebuie sa iei u toate bolile si... nici nu vreau sa ma gandesc.
Spune-i ca il vrei doar pentru tine, daca nu vrea mai bine lasa-l.
Ai grija si gandeste-te ca meriti cei mai bun pentru tine!

| Ecea a răspuns:

Tu daca te-ai duce sa te culci cu altii crezi ca el ar fi de acord cu asta?
Asta tine de respect, daca nu te respecta, relatia asta nu isi are rostul.
Sfatul meu... Olvidate de el y búscate la vida.