| alex9101 a întrebat:

Deci am primit niste sfaturi despre cum sa intreb o fata daca vrea sa fie impreuna cu mine, dar nu m-am gandit la ceva. Daca spune NU ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ania_3910 a răspuns:

Spune-i,, TU pierzi, eu si asa am multe fete pe lista mea " sa nu te apuci sa intrebi "de ce" ca pe fete le enerveaza intrebarea asta crede-ma ce spun. Poate o sa te injure dar cel putin orgoliul tau nu va fi patat.
Si daca vrei sa o intebi fata in fata ...nu o cunosc pe fata aia dar de obicei fetele se sperie sau se intimideaza si spun DA
Sper ca te-am ajutat FUNDA?big grin

3 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

O sa mori de rusine...

| Wihox a răspuns:

Apropo, inainte sa ii ceri iubirea fi cel mai bun prieten al ei!

| pitikotu a răspuns:

Ei daca zice NU, ii dai o replica tampita gen "a fost o provocare" si amin!