| Diana0987 a întrebat:

Deci am sa incep cu inceputul.Luna asta am fost cu un baiat pe care l-am iubit mult si el m-a iubit f mult. Intr-o zi n-am avut scoala si a venit la mine acasa si...[nu va ganditi la prosttii doar ne-am imbratisat si ne-am pupat pe obraz si 1 pe gura]. La sk s-a aflat imediat si toti au inceput sa faca misto de mine [ca m-a traso]chestii de genu. Mie nu imi plac chestiile astea si am hotarat sa ma despart de el.Aseara pe mess dupa ce am vb cu el am vb cu un prieten de-al lui. Am vorbit mult si mi-a zis [esti frumos, dulce, imi plk comportamentu tau]etc.etc.Si apoi mi-a spus asa "fata pe care o plac nu cred ca ma v-a accepta"iar eu i-am spus"intreab-o niciodata nu se stie". Apoi mi-a spus "vrei sa fii ca mine". Apoi mi-a spus" nu merita sa te mai gandesti la el pentru ca o fata asa frumoasa si desteapta ca tine nu merita sa se strice cu el". Eu am ramas fara cuvinte.Pana la urma am acceptat si apoi m-a intrebat daca vreau sa ascunda relatia noastra doar pentru noy 2.Am spus ca da. Cat am vb mi-a spus intruna te iubesc. te iubesc.
Vreau sa va stiu parerea merita sa fiu cu el si sa il uit pe primul?
Si ink ceva...Credeti ca e adevarat ce spune?

Răspuns Câştigător
| victoR1k_1606 a răspuns:

IOANA, ai completa dreptate. De ce sa-l uiti pe primul? fiindca lumea vorbeste prostii? e treaba lor. Iubirea n-are limite, trece prin tot si toate. Asta al doilea, am cunoscut un tip ca el, baga vrajeli si pe urma hop te^^^^ si salut. Faci ce vrei, dar, primul tau iubit, presupun ca nu i-a fost prea bine cand a aflat ca ai un nou iubit.Eu sunt contra relatiei cu cel de-al doileahappy Parerea meahappy

9 răspunsuri:
| Ioana2518 a răspuns:

Fataaa esti cu, capul in nori? cum draq sa te iubeasca asa repedeoh go on, draga mea, astea sunt numai vrajeli. Si stii de ce? Pt ca la scoala ti-au iesit vorbe aiurea si acum toti dau la incercare.Acuma este treaba ta ce faci, dar eu daca as fii in locul tau si mi-ar arde de iubit, m-as combina cu un baiat din alta parte daca tot vrei sa faci un pas "mare" zic eu, in viata ta. Fii smechera!

| victoR1k_1606 a răspuns:

Atunci, scuze de raspuns, dar tu nu poti simtii ceva pentru cineva. Un suflet de care ai fost indragostita, sa-l uiti asa repede, nu prea e normal. Cum vrei, e alegerea ta, Bafta

| ladyfoarfeca a răspuns:

Draga mea "Kitty" pe mess orice e posibil si poti spune tot ce vrei! laughinglaughing

| Diana0987 explică:

El ma place de mai mult timp si styam asta dar acum mi-a spus.

| Diana0987 explică:

Da dar pe primul nu il prea mai plac.

| Diana0987 explică:

Acum realizez si eu ca nu il plac pe al 2-lea si ca inca il iubesc pe primul.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate acel baiat te place foarte mult si de aceea a spus tot felul de lucruri despre fostul, o sa te convingi pe parcurs daca e adevarat. Nu povesti nimanui despre actuala relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa prostiile pentru altii mai creduli, tu se pare ca nu ai ce face...

| AnYkA52 a răspuns:

Merita o incercare dar tine relatia in secret. P. S. mie imi place la nebunie un baiat blond cu ochi verzi e cu 3 ani mia mare decat mine si acum i-am spus la o prietena si ea a zis la toti si acum toata clasa ma rade asa ca pastreaza secretul si nu zi nimanui doar mamei tale. Faci ce crezi tu ca e mai bine:*Pupici ceaohappy