| BlakButterfly a întrebat:

Deci am si eu o intrebare...atunci cand ma sarut cu prietenul meu el face tot felul de lucruri cu mainile (intelegeti voi). Eu ce ar trebui sa fac (ma refer la felul in care sa imi folosesc mainile)? help, va rog!

Răspuns Câştigător
| Mada_7823 a răspuns:

Poti sa il mangai usor pe gat, sau sa te joci cu degetele in parul lui. Nu e obligatoriu sa faci asta. Faci exact ceea ce simti! Dar daca te simti aiurea, poti incerca ce am scris mai sus.

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Poate te apara te muste, e ceva normal!

| CoquineNoire a răspuns:

Rectific: de muste laughing

| xxxname a răspuns:

Da, daca le face in public, atunci spune-i, ca nu-ti place...iar daca nu e intr-un loc cu cineva prin preajma, si iti convine, atunci, lasa-l sa te admire tongue
oricum, daca ceva nu-ti place, atunci spune-i
funda? tongue

| Mary_5158 a răspuns:

raspunde-i gesturilor, daca ai placerea, desigur

| Gipsy a răspuns:

Pai eu cand sunt cu prietenul,si suntem doar noi doi, il ating peste tot. Cat timp ne sarutam imi plaimb mainile pe tot corpul lui.
Cel mai tare il excita cand il ating in zona penisului, cand il mangaii pe abdomen, sau atunci cand ne sarutam eu sa stau in fata lui si el sa tina mainile pe sanii, abdomen sau sa ne tinem de mana.

| computerizatul a răspuns:

Pai daca te simti ca o idioata ca nu faci nimic cu mainele magaie-l pe gat sau joac-te in parul lui. Destul de simplu... Dar trebuie sa faci ce crezi tu ca e mai bine. Daca e intr-un loc public de genul in parc joaca-te in parul lui, dar daca e intr-ul loc unde suteti numai voi fa ce crezi potrivit. Poate daca vrei mangaie-l prin zona penisului.

| OnNne a răspuns:

Le face in public?