| anonim_4396 a întrebat:

Deci astazi la scoala i-am facut unei fete un cadou de fata cu colegi de clasa. sau mai exact cu prieteni si cand i le-am dat a zis sa iesim pe hol sa vb, am vb si mia multumit pentru cadouri, dar mia mai zis sa nu ma supar dar sa nu ii mai fac cadouri dar eu in momentulde fata inca mai simt ceva pentur ea. Ce are trebiu sa fac? Sa ii respect fetei dorinta sau sa incep totul de la zero?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Bineinteles trebuie sa respecti dorinta ei ca iti convine ca nu.

5 răspunsuri:
| xKaяikatuяix a răspuns:

Eu zic sa faci ce zice eawinking. Respecta intatdeauna dorinta unei fete ca daca nu. ai dar de draq laughing
:-s!

| andrey910 a răspuns:

Eu zic sa o lasi naiba ca te ia de prost.

| Diiddiii a răspuns:

Respecta-i dorinta.winking Nu trebuie sa pari stresant sau disperat.Incearca la alta fata.

| RaduPhantom a răspuns:

Sau ai putea sa mai incerci si poate ea o sa vada cat de mult tii la ea si i se va parea dragut... zic si eu

| DeeaMarry a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii respecti dorinta. Dar nu ai intrebat-o de ce nu doreste cadouri de la tine?