| andrada a întrebat:

Deci baiatu care seamana cu Justin Bieber nu a mai venit de miercuri la scl si cred ca mor daca n-o sa-l vad. Sunt chiar crazy dupa el love struck

Adc e perfect: arata super bine, e amuzant, smecher, cool, adorabil, cea mai wow privire, mereu la moda, dragut, sexy, are numele meu preferat de baiat si lista mai poate continua.

La o petrecere nu a gasit paharele si a baut din sticla rolling on the floor cat am ras eu cu niste prietene atunci.

Cum sa fac sa ma placa? El stie ca-l plac si nah. E super tare, ma da pe spate numa cand se uita la mine. Doar seamana cu JB

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Smecher si cool?! Tare. Nici la promotiile Milka nu gasesti asa ceva.

5 răspunsuri:
| FirstState a răspuns:

Fa una si asheia intrebare cit timp a s-o postezi?

| adee_4040 a răspuns:

Auzi tie de cine iti place de tipu ala sau de JB? puneti intrebarea asta vezi ce ai raspunde si incepe mai intai prin a vb cu el cat mai des despre orice deveniti prieteni ff apropiati.si de acolo s-ar putea sa nu mai fie drum lungbig grin

| bd a răspuns:

Esti tampitarolling on the floor "doar seamana cu JB " rolling on the floor) hai ca mi-ai facut ziua mai frumoasa rolling on the floor daca seamana cu jb e zeu, copilito, trezeste-te

| bea_6905 a răspuns:

Aoleu fetita, maturizeaza-te! straight face

| DjSmoKEE a răspuns:

Seamana cu justien bieber? inseamna ca e cocalar rau perversul.