| andrada a întrebat:

Deci baiatu care seamana cu Justin Bieber nu a mai venit de vineri la scl si cred ca mor daca n-o sa-l vad. Sunt chiar crazy dupa el love struck

Adc e perfect: arata super bine, e amuzant, smecher, cool, adorabil, cea mai wow privire, mereu la moda, dragut, sexy, are numele meu preferat de baiat si lista mai poate continua.

La o petrecere nu a gasit paharele si a baut din sticla rolling on the floor cat am ras eu cu niste prietene atunci.

Cum sa fac sa ma placa? El stie ca-l plac si nah. E super tare, ma da pe spate numa cand se uita la mine. Doar seamana cu JB

Răspuns Câştigător
| radu a răspuns:

Forta madness rolling on the floor.cea mai tare replica laughing)))
.Asa revenind deci daca lui nu-i place de tine numai insista si hai sa-ti spun de ce fiindca singura ta sansa este sal seduci si el va fi atras doar fizic de tine si intr-o luna doua iti va da papuci si tu vei ramane cu supararea.
P.S. Te sfatuiesc sa nu te mai gandesti la el si sa te dai la alt baiat eventual prieten cu el. poate asa o sa-i placa lui de tine(eu am incercat si merge laughing )

5 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Sinucide-te cu toti fanii Justin Biberon oh go on

| CodRiNitu a răspuns:

Justin biberon?rolling on the floor du-te cu el in groapa la 2 metriwinkingwinking

| MariaN_3122 a răspuns:

Nu il suport pe ala daca il vad in fata mea il scuip.dar tu esti cam moale. Adica daca te combini cu el sta cu tine tu faci ce vrea el adica sei sex deoarece iti place la nebunie de el si atunci el iti zice pa adio si la revedere si tu ramai cu ochii in soarelaughing incearca sa il dispretuiesti

| Skore a răspuns:

Nu ar trebui sa iti placa de el doar ca seamana cu JB, ca e smecher etc. Si mie mi s-a zis ca seman cu JB si nu mi-a placut big grin