| Ava1231 a întrebat:

Deci, baietilor.....cum va faceti parul ala sa stea in sus? Adica sus, țeapăn?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

"Deci, baietilor.....cum va faceti parul ala sa stea in sus?"

Cred că la întrebări de genul ăsta e foarte necesar și important să folosești diacritice.
Una e "să-ți stea părul în sus" alta e "să-ți stea parul în sus".
Așa cum ai scris întrebarea, răspunsul ar fi :
"Cănd nu mai ești tânăr și treci de 50 de ani, probabil singura rezolvare e Viagra"
laughing

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

La ce te referi mai exact? Sunt mai multe tipuri de tunsori pentru mai multe tipuri de par. Cred ca te referi la Pompadour sau la ce mai exact, freza aia gen tepi dar sunt mult mai multe. Eu am parul ondulat spre cret atunci cand e mai mare, in general mi-l fac doar cu mainile fara sa mai pun vreun produs de ingrijire in el ca nu am nevoie, il dau pe spate si intr-o parte cu ambele maini si capata volum foarte mare, il dau pana in spate spre ceafa si imi sta sus, depinde cat de mare il las sus dar in general si daca e mai scurt tot asa se vede. Feonul + mainile fac minuni la mine + putin pieptan

| Sofer a răspuns:

Fixativ

| siriusblack98 a răspuns:

Scuipam in palmă

| TheStrategist a răspuns:

Depinde și cât de scurt e părul. Dacă e prea lung nu o să mai stea așa datorită greutății firelor de păr.