| Ann3 a întrebat:

Deci baitaul pe care il plac s-a despartit azi de iubita lui! Ce ar trebui sa fac? Sa ma apropii de el? Sau sa astept? Invata la doua clase de mine :X si in pauza il vad pe hol...big grin funda

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu crezi ca-i trebuie ceva timp de reflexie? Si de ce sa-l abordezi tu, sa creada ca de abia ai asteptat momentul?

| forever4you a răspuns:

Da adica ar trebui sa profiti de asta si sa iesi in evidenta, sa mai dai accidental peste el pe hol stii chestie de genul acesta cu care sa-i atragi atentia asupra tawinking

| Picipuu a răspuns:

Ai putea fi tupeista si sa te apropi de el sa porti decolteuri sa te remarce sau nu stiu ceva in genu asta
poate te place dar nu poti sa stii exact
mai bine actionezi pas cu pas si dupa aia astepti big grin

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 a răspuns:

Poate ar trebui sa iti faci simtita prezenta, insa sa nu il sufoci, vezi cum se simte dupa despartire si... poate te va placea.succes

| nimeni_2151 a răspuns:

Incearca foarte subtil sa te apropii de el si sa ii dai impresia ca il placi. Apoi asteapta vreo 2 zile sa vezi daca apar si reactii. Eu dupa ce m-am despartit de prietena mea nu imi mai doream pe nimeni. Depinde si de ce fel de personalitate are.