| Lil2828 a întrebat:

Deci,buna membri TPU. Am si eu o nelamurire, daca pot sa ii zic asa. Off, ok.Sa incep happy [Stiu ca multi o sa veniti cu comentarii rautacioase,dar ma risc ]
Deci, eu sunt bisexuala. Si intrebarea mea este: Cu toate ca sunt bisexuala, se poate sa fie ceva trecator? Se poate de fapt sa nu imi placa fetele? Poate intelegeti ce vreau sa spun sad Va rog sa ma ajutati cu un raspuns si eu promit funda celui mai bun!
Multumesc anticipat!

34 răspunsuri:
| Lil2828 explică (pentru AlinaN):

Am 18 ani happy Nu cred ca-s asa micuta.

| minrest a răspuns:

Cred ca e ceva trecator, urmare a unei deceptii sentimentale. Succes.

| DroGhys a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie frica sa te prezinti lumii asa cum esti tu de fapt. E viata ta si faci ce vrei cu ea! Iubesti pe cine vrei si stai cu cine vrei! Dar eu zic ca e ceva trecator.

Eu stiam ca lipsa sexului poate duce si la probleme de sanatate mai grave sau mai putin grave si dereglari de comportament. Acum daca vrei...sunt foarte curios, cum faceti voi sex? Sa imi spui si mie in privat

Aaa si poti apela la un psiholog pentru probleme de genul asta. Iti garantez ca te va ajuta foarte mult! Multa baftawinking

| Ghknn a răspuns:

Poate.