| BLUEishot a întrebat:

Deci thinking care a fost prima voastra iubire >:? la cati ani?

p. s. daca injuri nu te mai chinui sa scrii

>funda:

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună!
Deocamdată nu mi-am întâlnit-o! Iubirea adevărată ar fi rezistat până acum. În mod sigur, ceea ce am experimentat a fost o adunătură de sentimente, aşteptări, fluturi în stomac şi multe-multe seri nedormite în care gândul îmi era doar într-un singur loc!

10 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

@Cocolino crying, stiu cum e,crying.

Referitor la intrebare 11 ani spre 12...

| forever4you a răspuns:

La 11 ani de un colegbig grin

| LostLady a răspuns:

In clasa a 6-a, la 12 ani. happy

| Phaey a răspuns:

Un coleg de gradinita, la 4 ani laughing atunci am fost atrasa fizic de un baiat pentru prima data, so to speak laughing
Daaaar am iubit pe bune la 14 ani... Asta-vara, adica. Din pacate, iubirea nu a fost impartasita. Daaar am trecut peste ^_^ Viata merge inainte, stii :p

| Dyony01 a răspuns:

Pai eu din clasa 6, de la 12 ani...m-am indragostit de un golan care nu ma merita straight face...:*:*:* t pup love struck

| adelynaa a răspuns:

Pey mie imi placea de baieti si la gradinita imi poveste si acum ai mei ca era unu la mine in grupa si tot ziceam ca vreau sa ma casatoresc cu ellaughing)laughing)

acum o sa fiu seriosa... pentru mine prima data cand m-am indragostit si sa tin ft mult la o pers. a fost pe la 14 ani:d.

| ionyionelutza a răspuns:

14 un baiat care la inceput era un ingeras iar apoi mia rupt inima in mii de bucatele dario si acum tin la el

| Giulya93 a răspuns:

La 16 ani:X si acum ca am 18 ani tot cu el sunt

| ramona11ramona a răspuns:

Costin la 14 ani

| StinK a răspuns:

12 ani.o colega pe care inainte nu o observasem cu adevarat.Inca mai sunt indragostit pana peste cap de ea, o iubesc cu adevarat, in ciuda varstei.devil. Cand o vad simt ca ma pierd, cand sunt langa ea imi zboara inima din piept. Pentru mine inseamna totul. E ca soarele pentru mine: fara ea nu as exista. Daca nu vorbesc cu ea o zi, mor de dor si de ingrijorarehappy.O iubesc si o voi iubi mereu:X. funda?