| haiZI a întrebat:

Deci care ar fi fantezia voastra sexuala preferata(daca aveti sau visati la una)?, fiti sincere si mai pe scurt. Funda si vot la cea mai interesanta.

Răspuns Câştigător
| Anca a răspuns:

Sa o fac cu o fata!

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu, că mă suspendălaughing

| gigiro a răspuns:

Ai epuizat toate ideile si esti in pana? Si de ce sa-ti divulge lumea tie, ceva atat de personal? Aceasta problema e mult prea intima, e secretul fiecaruia dintre noi. Apropo! Exista si fantezii legate de alte probleme, de ce tocmai sexuale?

| Romancutza a răspuns:

Pai, mi-ar placea ca prima data, prima partida mai exact, sa fie romantica.Intr-un loc frumos, ca plaja, sau sub cerul prin de stele, sau chiar in dormitor.Nu vreau sa fie rapid, ci cu calm, fara graba, doar va fi un moment unc.Multe lumanari, sarutari, imbratisari.si chiar ceva mai indraznet. O muscatura, o zgarietura, sau alceva, sunt si ele binevenite, nu vreau sa fie chiar totul ca in filme, sau povesti, dar sa fie iubirea intre noi.

| haiZI explică:

Gigiro nu ti-am inteles punctul de vedere
sexul e ceva natural iar fanteziile sexuale la fel, nu vad ce e rau in asta.fii mai deschis ca atitudinea asta de intepat/a nu te ajuta cu nimic.
Still a virgin?

| νєησм a răspuns:

Fantezia mea e sa ma...cu verisoarmea e asa bunasmug

| kidboo a răspuns:

Iti zic eu toate femeile viseaza la un negru dotat. iar adolescentele la robert pattinsonlaughing

| alexandru04 a răspuns:

Pai sa gasesc una de 14-15 ani adica minoralaughings-o facalaughingda asta nu mai este o fantezie ca toate o fac la anii astia is fara mintelaughing

| Bubbulina_2682 a răspuns:

Sa-l violez pe Catalin Botezaturolling on the floor [ E doar o gluma laughing ]

| babydoll_5650 a răspuns:

As vrea o noapte de dragoste in stil in care l-a avut Vin Diesel in filmul xXx cu gagica in lengerie rosie! Si normal ca as vrea sa fiu in rolul feteiwinkingwinkingwinking