| teodorabju2 a întrebat:

Deci ce as putea face daca am facut-o cu prietenul cel mai bun al iubitului meu? Vreau sa mentionez ca prietenul lui are o relatie de 2 ani si gen m-a intrebat daca as vrea sa fiu a 2 a lui gagica, cica nu se poate desprarti de acea fata pentru ca o place. Ar trebui sa ii zic iubitului meu?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Sigur. Poate se cuplează și el cu amica ăstuia și trăiți fericiți tuspatru.

| Hypefox a răspuns:

Eu propun sa te gandesti mai bine la relatia ta cu iubitul tau caci o data ce l ai inselat cu prietenul lui, scârțâie, si mai degrabă te retragi. Asta dacă esti o persoana asumata. Iar in legatura cu prietenul asta cu care ai făcut-o, el acum nu este asumat, doar te-a ***, ai căzut in plasa si el se spala pe mâini si nu ii spune nimic lui iubitasa.
Asa ca decizi. Ori nu zici nimic nici tu si nici prietenul asta si ramane intre voi si sunteți amanti.
Ori pui stop dar in acelasi timp asumați si spune-i iubitului tau caci in acelasi timp l-ai inselat, prietenul lui (cel mai bun) de fapt nu ii este prieten caci s-a culcat cu tine si nu la respectat ca prieten si in acelasi timp nu o respecta nici pe femeia sa cu care e de 2 ani. Iar ca sa ii faci felul caci daca te desparti de iubitul tau imi imaginez ca o sa fie nasol, nu uita sa il despărți si pe ala cu care ai făcut-o si sa ii spui lui iubitasa.
Si poate cine stie, poate de fapt o sa va combinați si va lasati partenerii de baza dar sa te gandesti si la faptul ca o sa te insele si pe tine asa cum a înșelat-o pe aia cu tine.
Pupsik gagica mea :*

| 1997onur a răspuns:

Ala nu este prietenul cel mai bun cu adevărat. Este o scârbă de om pentru ce a făcut el lui îți dai seama ce însemna să-ți facă cel mai bun prieten al tău una ca asta? iar tu de ce ai făcut una ca asta? nu ția păsat puțin măcar? Puțin de tot? și te mai întrebi dacă vrei sa-i spui lui adevărul? Normal ca trebuie sa-i spui adevărul trebuie să știe adevărul cine sunteți amândoi cu adevărat tu l-ai vandut la prima ocazie pe care ai avut-o și cu cine? laughing)) cel mai bun prieten al lui iar scârba aia cică este cel mai bun prieten al luilaughing)))bă îmi pare cu adevărat rău pentru el îți dai seama el a crezut în tine cu adevărat cine știe cu ce ochi te vedea și cu ce inima se uita la tine cu adevărat iar scârba aia de cel mai bun prieten al luilaughing)))care ia făcut una ca asta ăla clar nu este cel mai bun prieten adevărat al lui niciun prieten adevărat nu ar face așa mizerie deja mi-e scârbă și mai răulaughing)) a înșelat-o și pe fata aia clar nu o iubește nici pe ia cu adevărat la ce putut sa facă scârbă asta de cel mai bun prietenlaughing))).

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-i spui adevarul, ca te desparti de el, ca nu-l iubesti si nici respecti, atata vreme cat te intinzi cu prietenul lui, fiind a 3-a roata la caruta chiar si in relatia aluia.

| Emma30555 a răspuns:

Ai putea sa te respecti mai mult si sa eviti asemenea situatii denigrante pentru tine si ceilalti. Ti se va duce vestea si iti va fi greu sa ti repari imaginea. Daca tot inseli fa o in asa fel incat sa nu fie implicati cunoscuti, respecta persoana cu care esti, daca ajungi sa il inseli mai bine pataseste l, nu accepta sa fi tratata ca o femeie usoara si nu te mai incurca cu baieti usuratici fara caracter.

| GouDidodino a răspuns:

Nu-i spune, dacă ți-e îți e bine asa, care e problema? Mergi în paralel cu amândoi

| haileewatson a răspuns:

Penibil