| werrr a întrebat:

Deci.chiar ma intereseaza. daca am puitna sperma in gura o inghit su dupa ma sarut, spermatoizii mai raman in gura? daca da mai traiesc dupa ke ma saurt?

17 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Traiesc si ii inghiti si se duc in sange apoi acolo jos si ramai insarcinatahappy

| Narfundo a răspuns:

Imi vine sa vomit.

| shtephie a răspuns:

Chiar a innebunit lumea!
Ce intrebari...straight face

| Sara a răspuns:

rolling on the floor ii ia partenerul sau partenera. nu stiu ce sex esti laughing

| Damian a răspuns:

Clateste-te cu soda caustica e cea mai buna!

| Pho3nix a răspuns:

Tu vrei sa te speli pe dinti cu sperma. Nu-ti mai place pasta?
Basesculeee, e criza frate. Fa ceva ca e grav!
Aaa, vezi ca ai sa ramai insarcinata in gura.

| Cretaker a răspuns:

Aaaaaahahaha you apathetic faggot

| Just a kid a răspuns:

Daca iei si o bucata de paine poti zice ca ai luat cinawinking

| Dobitoc a răspuns:

Chiar ai in gura sperma?

| Ady00pk a răspuns:

Normal ca nu mai traiesc! sunt foarte sensibili la saliva si la acidul gastric!

| criss_5841 a răspuns:

Dar de ce trebuie sa faci asta?:-&

| hrdcore a răspuns:

Nu te mai uita la filme cu BJ pe net

| Nimeni a răspuns:

Ce scarbos !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jesus a innebunit lumea :O ce *** sa cauti cu sperma in stomac?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai nici o problema, poti sa faci ce vrei cu ea. Atat timp cat nu e in vagin nu-ti fa probleme. Nu rezista prea mult in gura sau pe-afara.

Dar... ce raspunsuri happy ma intreb, oamenii astia cum fac sex? Se urca pe femeile lor si dau din fundulet? Tre' sa fie tare plictisitor, nu-i de mirare ca multe femei fug de asemenea giboni care habar n-au sa se descurce cu ele. Cine are nevoie de o gaina pudica in pat? careva? nimeni? ma gandeam! Mai apriti-va cu comentariile aiurea, ce face omu' in patu lui e treaba lui iar daca intreaba pe net ceva dati-i raspuns nu impartastiti educatia voastra zero de comunisti care n-au citit nimic despre sex si le e rusine sa se uite la filme porno happysau sa recunoasca. Ati vrea voi ca si femeile voastre sa puna asemenea intrebari happy da e greu, cand nu stii. Nu cred ca are nimeni nevoie de raspunsurile unor inhibati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai nici o problema, poti sa faci ce vrei cu ea. Atat timp cat nu e in vagin nu-ti fa probleme. Nu rezista prea mult in gura sau pe-afara.

Dar... ce raspunsuri ma intreb, oamenii astia cum fac sex? Se urca pe femeile lor si dau din fundulet? Tre' sa fie tare plictisitor, nu-i de mirare ca multe femei fug de asemenea giboni care habar n-au sa se descurce cu ele. Cine are nevoie de o gaina pudica in pat? careva? nimeni? ma gandeam! Mai apriti-va cu comentariile aiurea, ce face omu' in patu lui e treaba lui iar daca intreaba pe net ceva dati-i raspuns nu impartastiti educatia voastra zero de comunisti care n-au citit nimic despre sex si le e rusine sa se uite la filme porno sau sa recunoasca. Ati vrea voi ca si femeile voastre sa puna asemenea intrebari da e greu, cand nu stii. Nu cred ca are nimeni nevoie de raspunsurile unor inhibati.
SUPER RASPUNS AI DAT "ANONIMULE"UNI SUNT PREA INHIBATI IN A STI CE INSEAMAN SEXUL SI CUM SE PRACTICA ATUNCI CAND ESTI LANGA O FEMEIE., SI AU SI ACEA RUSINE DE SEXUL LOR SI SEXUL PARTENERULUI(REFERITOR FIIND CA E VB DE FEMEIE). DOAR GURA ESTE DE EI CI CATERINCA CA LA PAT HABAR ALE CUM SE FACE SEUL ORAL LA FEMEIE.:d UNI
werrr.SA STII CA SPERMA BARBATULUI CONTINE FOART E MULTE VITAMINE SI CALCIU.CUM AR FI->Lichidul seminal (sperma) este formata din diferite minerale si vitamine. Spre exemplu, ea contine proteine, calciu, lecitină, magneziu, fosfor, testosteron, potasiu, vitamina B12, zinc, enzime, si multe alte elemente. Aceste lucruri sunt vitale pentru organismul uman si pentru dezvoltarea lui normală, in special in decursul formării lui: in adolescenta si in anii urmatori acesteia.SI ESTE FOARTE BUNA SI PT ORGANISMUL FEMEININ SPERMA BARBATULUI PREA PUTINI STIU CE CONTINE SPERMA.

| Smille a răspuns:

Ce intrebari laughing
nu cred. dupa ce ii mesteci nu cred ca mai traiesc thinking