| DroGuleTz a întrebat:

Deci credeam ca sunt neutra cu baieti ca nu ma pot indragosti de alt baiat de cand am fost ranita dar un baiat foarte dragut s-a indragostit de mine si eu de el oare o fi vreo minune sau o simpla intamplare? Fundoi la explicatia corecta si la celelealte votulete :X:*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

O dragoste o vindeci cu alta dragoste.
Un baiat il uiti cu alt baiat...
Ai iubit si ai fost ranita.
Din autoaparare, ai ales sa nu iti mai placa nimeni niciodata.Numai ca,lucrul asta,l-ai ales cu mintea,nu cu sufletul.
Acum, sufletul tau a vorbit din nou, si el a ales sa se indragosteasca din nou.
Minuni se intampla in fiecare zi!

1 răspuns:
| frisca a răspuns:

Viata iti surade cand te astepti mai putin.winkinghappy