| bluesky a întrebat:

Deci credeti-ma ca nu e vorba ca vreau sa fac sau ceva de genul, doar vreau sa stiu cum se face petting-ul? Adica doar mangaieri si sa te exciti unul pe altu? si atunci cand esti excitat ce faci, daca sex se presupune ca nu?

Răspuns Câştigător
| Andrusk_3090 a răspuns:

Sunte anumite frecari prin haine ale organelor genitale...km asa ceva.acum depinde de fiecare in parte km il practik.este foarte pasional bazandu-se mai mt pe saruturi

2 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Un dus rece si-ti trece.

| foxi a răspuns:

Ajungi la niste false orgasme! de asta se face! e un mod de a privi lucrurile!