| aksay a întrebat:

Deci cum sa va spun as vrea din toata inima sa pot sa i spun ca mia lipsit si ca nu a fost langa mine cand aveam nevoie insa mi-e frica sa nu o pierd de tot si cum sa va spun ieri cand am vazut-o parca nu era asa bucuroasa cand m-a vazut dar cand povesteam amintirile simteam ca ascunde ceva parca sar feri de mine sau nu stiu dar tot ce stiu e ca atunci cand a plecat am mai mers la ea acasa 1 data sau de 2ori si se bucura parca ar veni mos craciun insa acum pare ca s-a racit si nu as vrea sa o pierd pentru totdeauna acum cand am regasito stiu insa ca si atunci cand eram mici facea orice pentru mine ba chiar s-a bagat in fata leaganului ca sa-l opreasca cand eu eram in el si s-a lovit la buza unde are si semn iar ieri mia adus aminte de asta! si cea mai frumoasa amintire este ca atunci cand eram mici neam bagat dupa un frigider si m-a sarutat pe obraz! deci credeti ca mai pot avea o sansa sai recastig prietenia si usor usor sa i pot spune ca mia lipsit fara sa o pierd multumesc multumesc!

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce suflet frumos ai!
Spune-i,da,incetisor apropie-te.
Atata dragoste e in tine ca nu o poti lasa neexprimata!
Incearca sa devii prietenul ei nedespartit,apropie-te cat poti mai mult,nu te teme de clipele ei mai rele,nu poate fi mereu vesela,si,in final, spune-i marele tau secret...
Din tot sufletul, iti doresc sa fiti impreuna!
Tare mult o mai iubesti!
Mult noroc!

| OnlyGirl a răspuns:

Pai daca i-ai spune ce ai scris mai sus crede-ma ca nu o vei pierde...succes:*:*

| Aleqa a răspuns:

Greu se mai gasesc baietii ca tine! Incearca sa ii spui ca ti'a lipsit mult,si ca vreti sa deveniti prieteni din nou,dupa incearca sa o faci sa simta ca tu inca o mai iubesti, poate isi va da seama si... poate va impacati! Dupa ce ii spui chestiile astea incearca sa o saruti, vezi daca vrea pentru ca poate fi un semnwinking Bafta si anunta'ma ce se intampla:*

| ILoV3YoU a răspuns:

Sincer...nu prea am inteles mare lucruhee hee)