| andrada a întrebat:

Deci cum v-am mai zis sunt innebunita dupa baiatul ala de la mine de la scl care seamana perfect cu justin bieber love struck

El stie ca il plac si cand ma vede se uita fff atent la mine si odata cand am trecut pe langa el zice : "uite-o si pe urata asta" si o colega de-a lui care era cu el a inceput sa rada. Tot weekendul m-am gandit la el si azi nu a venit la scl crying. Idea e ca nu am nici id lui, nici nr nm. Si chiar daca leas avea nu mas baga cu el in vb ca nah... El a avut 3 iubite in sem 1 si toate fetele pana ca si alea de a7a sunt moarte dupa el (el e a5a si eu la fel, doar ca el e in A si eu in C). Stiu cateva fete din cls lui si cand m-am dus sa vb cu ele el si cu baietii cu care era sau uitat la mine (lolgic ca leo fi spus ceva gen "uiteo pe aia care ma place"). Eu merg uneori cu el cu autobuzul dar daca eusunt in spate el se urca pe la mijloc si invers (eu sunt prima in autobuz ca el urca la alta statie). nu stiu ce sa fac ca sunt moarta dupa el

Cv idei?

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Cloe,mai sunt si alti baieti in afara de Giastin Bibar.Acum serios vorbind, esti destul de mica sa faci sex cu el sau sa iti faci prieten(pentru ca nu prea ai habar ce-i aia dragoste si cu ce se mananca, peste 3 saptamani il lasi apoi iti faci altu.Cum face si el dealtfel.) Sfatul meu : mergi pe la scoala,mai uita-te la anime-uri,deseneaza,sari coarda,iesi cu prietenele, barfiti ce vreti voi, de la 14-15 ani in sus o sa tot umble baietii dupa tine, de ce sa-ti pierzi "tineretea"? Mie mi-ar place sa mai am din nou 12 ani, era cel mai perfect asa, nu aveam in cap decat ca vreau sa ma fac medic si sa ma joc cu prietenul meu cel mai bun pe calculator pana ne ustura ochii. Bucura-te de tineretea ta.happy

8 răspunsuri:
| andrada explică:

Serios? sa sar coarda? hai lasa-ma... noi la scl asta la care mergem suntem mai ''maturi'' si deja o gramada au prieten. Si mai e si unu in clasa me care e aproape la fel de dragut ca giastin bibar si se da la toate fetele love struck ce dulce e

| NoChanceForUs a răspuns:

Stii care e ironia?laughing Pana la 18 ani te machezi in draci sa pari "matura" si faci chestii de oameni "maturi"(in fond asta inseamna doar sa stai cu tipi?), iar dupa 27-28 de ani deja incepi sa te dai cu tot felul de creme de frica (urmeaza cacofonie) ca imbatranesti.Mai bine bucura-te de tinerete mai.happy

| NoChanceForUs a răspuns:

Da @bufnita, m-ai prins.Sunt un baietas de 5 ani virgin si frustrat ca ea la 12 ani se uita la Giastin Bibar si nu la mine, de ce nu ma lasi sa imi duc planu` la sfarsit, ia vezi tu ca vazusem un tip de 16 ani virgin de cauta fete virgine; ia fugi si vezi despre ce-i vorba.Sufar o depresie.-_-

| axaal20 a răspuns:

Da. get a life.
sfat> grow up

| ParanoidOwl a răspuns:

Hai ma NoChance...instigi copiii la sarit coarda? laughing nu vezi ca generatiile de azi sunt prea mature pentru asa ceva? tu cati ani ai? 5? si n-ai prietena? si esti virgin? vai vai ce pacat. pai minti aci fata, vrei sa ramana fata batrana? nu, cloe draga, nu il asculta. tu du-te la primul tip care seamana cu bibar, mai dulce, mai amar, fara zahar, light, cum vrei tu, si dai ce ai tu mai bun si mai frumos, ca doar atata stiti voi fetitele in ziua de azi, nu sa sariti coarda, ci sa fiti niste coarde. (scuzati limbajul, daca nu stii ce-i aia, mai pune o intrebare pe TPU, poate afli, PS: nu gasesti explicatia in DEX)

| JustRally a răspuns:

Esti cumva din constanta?big grin cumva scoala 7? laughing

| pufulinaaa a răspuns:

Deci,sfatul meu este sa iti acorzi atentia asupra copilariei tale. Bucura-te acum de acesti ani...Pentru baieti si povesti de dragoste vei avea timp, dar acum consider ca esti mult prea mica pentru astfel de lucruri. Ocupa-ti timpul cu activitati specifice varstei, roaga-ti parintii sa te inscrie la un cerc care te pasioneaza.ai incredere, caci toate se vor intampla la timpul lor.
P.S : acorda putina atentie si gramaticii(un baiat inteligent va aprecia asta si iti va fi de folos si in viata sa nu fi catalogata drept...) happy

| pufulinaaa a răspuns:

Din intamplare mergi la scoala Monicai Columbeanu? laughing Chiar nu ma pot abtine. Nici nu stiu de ce ne mai miram cand vedem la tv stiri de genul:,,minora violata",,, copilarie pierduta". chestii de-astea,, cool"winking