| Onitzaaa a întrebat:

Deci..de ceva timp sunt cam nervoasa, adica ma enervez pe oricene din nimicuri.M-am agndit ca poate ar trebui sa imi vina menstruatia pentru prima data si o colega de-a mea a zis ca are aceeasi problema cand ii vine menstrutia.De un timp ma cam doar si sani si am dureri de burta.Deci ce ziceti, ar putea sa imi vina menstruatia pentru prima data?

3 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

Categoric..cumpara multe O.B-uri pentru ca ai sa ai nevoie.

| Veronica_Ramonna_1993 a răspuns:

Poate e doar o chestie pe sistem nervos desi e posibil sa ai prima menstruatie...acestea sunt simptomele! nu te speria nu e nimic grav discuta cu mama ta cel mai bine sau cu o prietena apropiata ca sa te simti pregatita!

| shantel22 a răspuns:

Onitzaaa, daca si tu crezi ca tipa care a zis in comm. ca e o proasta psiholoaga, da-mi fundahappy ok, nu imi trebuie funda, dar fii atenta! Nu te du la mumata ca oricum o sa rada de faza asta o sa iti spune nimicuri gen" fata mamii a crescut, stai calma, iti vine menstruatia". Si te face de ras in tot orasul, ca o sa le spune si bunicilor si tatalui tau si etc, etc, etc chestii inutile. PUNCT. Da, iti vine menstruatia, nu vb. cu nimeni. Asteapta. Si da the unknown guy with a funny picture is right. you need those OB-s. Thanks, I am great I know. Sunt tare what can I possibly say. Sfarsitul lumii nu vine pe 21.12. 2012 so stai calm and listen to me.