| anonim_4396 a întrebat:

Deci de unde sa incep cunosc o fata si suntem prieteni foarte buni si nu stiu cum sa trec la urmatoru nivel (de iubiti ) ne simtim bine cand ne intalnim sunt c-am timid si ff rusinos cum sa fac in asa fel sa fim impreuna///funda\\\+vot

Răspuns Câştigător
| LorryDulce a răspuns:

Daca o sa procedezi asa mereu, o sa te trezesti ca toate fetele te vad doar ca pe un prieten bun, si poate vreodata una din ele te vor vedea mai mult decat ca pe un iubit dar nu va indrazni sa iti spuna ca in general fetele asteapta primul pas.Sa sti ca nu ai nimic de pierdut daca atunci cand simti ceva mai mult pentru o fata ii spui,si o intrebi daca si ea simte la fel... poate iesi ceva frumos sau daca nu, ramaneti prieteni in continuare... fete sunt destule, la fel si baieti.Nu ai nimic de pierdut!

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Spune-i ce simti asa daca tot o ti asa si olosesti o sa creada ori ca eti un fraier ori nu iti place de ea. spune-i si daca te refuza faci o gluma si gthappy.

| LorryDulce a răspuns:

Incearca si ai sa vezi, nu ai nimic de pierdut...gandeste-te.Bafta:*