| yonutzu20 a întrebat:

Decicrying
e ff importanthappy
mai demult cand am inceput anul scolar am placut o fata dar nu i-am spus
ea odata mi-a zis ca-i place de minelaughing
eu acum o plac dar nu mai am tupeu sa-i zic
pentru ca suntem amandoi intr-o clasa
si celelalte fete cand aud ca o fata iubeste pe cineva
toate se mira fac ca toti...
asa deci ce ziceti ar trebui sa astept pana in varabig grin?
si apoi sa-i zic? eu as avea tupeu sa-i zic in vara
dar acum nu din cauza celorlalte fete
help

5 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Mda ce sa astepti frate spune-i acum ca o placi. si daca chiar nu vrei sa afle colegi tine-ti o relatie pe ascuns. si o puteti dezvalui in varawinking

| diazbucuresti a răspuns:

Nu trebuie sa te simti jenat de ce zic altii, pana la urma cine vorbeste despre tine si cine te barfeste o face numai din oftica! iti dau un sfat happy daca fata e frumoasa happy eu zic sa i spui cat mai repede pana nu o fura altu, mai sunt cateva saptamani de scoala ce conteaza? ce importanta are ce zic colegii? atata timp cat tratezi totul cu indiferenta. bafta cu fata sper sa iti fie de folos

| Dya_8770 a răspuns:

Boy,ai ratat o shansa cand ti-a spus ca-i place de tine...n-o mai rata si pe a doua.nu te gindi ce vor spune altii, caci poti da cu picioru unei relatii cu potential.so.daca iti place asa tare de ea.da-i drumu'.si repede, caci ea nu te va astepta pina ce te vei trezi) succese))

| nastiusha_7324 a răspuns:

Hmm daca asa tare iti place de ce si sa nu-i spui? Poate ceva ese... poate ese o relatie foarte frumoasa cu voi ambii. vara e cald etc. dar vezi ca la anul iti va fi mai greu daca sunteti in aceeasi clasa, in caz de despartire nu vei dori sa o mai vezi, sau daca totusi ramineti impreuna, da asta e super, insa colegii de clasa pot ceva sa zica, dar nu le trage atentia! Asculta sufletul ce spune... de la mine o mare baftawinking

| blablabla_8765 a răspuns:

Hei! Eu iti sugerez sa nu le iei in seama pe celelalte fete pur si simplu tu o placi si nu trebuie sa iti pese ce zice lumea sau ce crede lumea fi tu insati.