| anonim_4396 a întrebat:

Deci. e o intrebare pe care am pus`o. asta http://www.TPU.ro/......ua-de-17/. Eu m`am desp de iubitu meu. j el a aflat si s`a desp d gajicasa.Cum sa-i zic sa ne impacam fara sa il sperii? ca si km as fi disperata:|? il ube.; X funda:*

Răspuns Câştigător
| Foxy_3377 a răspuns:

Buna :*
Este chiar o situatie complicata pentru ca din moment ce ti-a zis ca si-a batut joc de tine atunci este cam evident ca tipu nu a tinut asa mult la tine incat sa iti zica ca a fost ceva la misto.
Sau poate a spus-o ca sa te doara happy
Dar asta fac majoritatea baietiilor.
Nu trebuie sa te intorci tu la el lucrurile vor venii de la sine. daca intr-adevar a simtit ceva pentru tine se va intoarce el la tine 100%. Stii ca indiferenta doare cel mai tare in cazul baietiilor.Nu ii gestiona nimic nu ii arata ca vrei inca sa fii cu el
S-ar putea sa i se urce la cap happy
Cam atat big grin
Te pup si bafta :X

1 răspuns:
| Dolllx14 a răspuns:

M`am impacat cu el.love struck L`am intrebare pur si simplu: Vrei sa ne impacam? Iar el a spus din prima : Da love struck. :X:X:X