| Al33 a întrebat:

Deci e o poveste lunga... unui baiat ii placea de o fata din grupul "nostru" una dintre fetele din grupul nostru sa imprietenit cu acel baiah apoi eu am vrut sa vb macar odata cu el sa vad daca e de treaba si asa... facusem rost de id-ul lui, nr lui de telefon si uite asa ne-am imprietenit foarte tare la un moment dat acel baiat a aflat ca fata decare va spuneam mai devreme ca se intelege bine cu el il place si sa certat cu ea ca se gandea ca nu mai are nici-o sansa cu fata de care lui ii placea si s-au certat, iar eu si acum ma mai inteleg bine cu acel baiat. Cateodata ma gandesc ca poate nu trebuiaa sa ma imprietenesc cu el ca poate cei 2 ramaneu prieteni ca m`am bagat peste ei Voi ce parere aveti M`ar ajuta "FUNDA!"

Răspuns Câştigător
| s3xy0girl20 a răspuns:

Nu te mai invinovati faptul e consumat deja si oricum nu te-ai bagat u peste ei daca el s-a ertat cu ea asta e nu a fost vina ta linisteste-te asa a fost sa fiewinkinghappy

2 răspunsuri:
| Al33 explică:

Da sti ce eliza termina cu chestiile astestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face...straight facestraight facestraight face

| trixie13 a răspuns:

Baga'te cu el si pune vorbe bune pentru. pr. tawinking funda?