| Tyya23 a întrebat:

Deci.e un baiat care cred ma place adica se uita intens la mine imi pun epiedica sau imi trage ma impinge, ca sami atraga atentia dar nu stiu da ca ma place ca se mai da si la alte fete dar nu stiu la mine.nu stiu cum sa spun se comporta mai diferit.dar chestia care e mai rea e ca nu stiu da ca imi place de el adica parca putin.dar e ca mie imi place de alt baiat Dumitrel mai(celalat se numeste Petrisor)adica CU Dumitrel am mai multe chestii in comun ca vb pe mess.deci nu stiu de care imi place mai mult... ajutati-ma va rog, funda!

4 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

E posibil sa te placa. Cam asa reactioneaza baietii pentru a atrage atentia fetelor pe care le plac. Compara-i pe cei doi baieti si vezi care este mai bun pentru tine: cu cine te intelegi mai bine, cu cine ai mai multe lucruri in comun etc. Dar, mai intai de toate, afla daca respectivii baieti te plac, ca sa nu te chinui degeaba. Ii poti intreba direct, pe mess, printr-un mesaj, pe facebook etc. Nu are ce sa se intample rau daca ii intrebi. Intai vezi ce spun ei, nu le spune tu lor prima ca ii placi, pentru ca este posibil sa te ia in ras. Ai rabdare si mult norochappy

| frikk a răspuns:

Ala de iti pune piedica trage te impinge(sper ca usor nu TARE)big grin se aseamana cu mine pe cand eram eu copil happy (la scoala)NU cred ca te place doar se distreaza si atata totwinkingnumai bine.

| anna9372 a răspuns:

Pai nu prea stiu ce sa spun pentru ca doar tu poti stii de cine iti place mai mult. e clar ca amindoi iti sunt simpatici dar cu siguranta unul mai mult de cat celalalt. faptul ca Petrisor iti pune piedica etc. in opinia mea nu inseamna ca te place mai degraba cred ca te foloseste pentru a daveni mai popular. dar asta trebuie sa lamuresti tu
bafta! si sa stii ca iubirea e minuunata atata timp cat te face sa te simti minunat

| Tyya23 explică:

Nu stiu ce sa mai spun...