| Yuuko a întrebat:

Deci e un baiat care ma rog a iesit cu multe fete si de ceva timp (cam de un an jumate) nu a mai iesit cu vreo fata. Cand sunt cu el de obicei nu baga nicio fata in seama. De curand jucam fatea-scunselea si a venit prin spatele meu si m-a luat in brate. I-am zis sa imi dea drumul si a zis ca nu vrea si m-a strans puternic la pieptul lui. Cand am vrut sa fug m-a tras de mana, m-a luat din nou in brate, m-a pupat pe gat si apoi a stat pret de cateva minute cu capu sprijinit pe capu meu. Daca de exemplu cineva ma loveste se ia imediat de el si majoritatea prietenilor lui spun ca suntem imreuna pentru ca asa le-a zis el. Si cand eram doar noi 2 a incercat sa ma sarute si i-am zis sa nu faca asta si a zis ok dar te voi astepta. Ma rog si fetele cu care sta el nu prea ma plac pentru ca zic ca are ochi numai pentru mine si ca pe ele le ignora. Eu zic ca are sentimente pentru mine dar nu stiu si cat de puternice sunt. Adica pana acum a refuzat o gramada de fete si iesea cu majoritatea ca sa le pipaie, dar pe mine n-a pus mana nici macar un deget. Voi ce credeti? Simte ceva puternic pentru mine? tongue

7 răspunsuri:
| LoveAndNothingMore a răspuns:

Buna, din punctul meu de vedere el e genul de baiat mai rebel din cate am inteles de la tine si incearca sa te cucereasca prin anumite gesturi, iar reactia ta de a te lasa greu mi se pare potrivita. Parerea mea este ca trebuie sa incerci sa iti dai seama daca gesturile lui sunt doar de moment, pana te va avea sau asa se va comporta cu tine si dupa. Trebuie sa vezi cam ce urmareste el de fapt, iar in privinta celorlalte fete pur si simplu nu le baga in seama, daca tu tii la el si el la tine nu trebuie sa le ascultiwinking. Sper ca te-am ajutat.

| Azµre a răspuns:

Nu simte nimic, ești doar o altă bucățică pentru el.

| Dariusuu a răspuns:

Sunt doar copilări, nu știu dacă simte ceva pentru tine dar îți vei da seama tu mai târziu.

Numai bine îți doresc.

| AleXisAleXis a răspuns:

Te place si simte ceva pentru tine, asta e clar.Dar nu cred ca ceva puternic. De ce? Pentru ca iubirea se castiga in timp de o persoana, nu o vezi si gata o iubesti. Ca sa iubesti pe cineva trebuie sa cunosti acea persoana.
Acorda`i atentie si lasa`l sa te sarute. Cred ca voi doi veti avea o relatie foarte frumoasa.
In timp va ajunge sa aiba sentimente foarte puternice pentru tine.

| 7639781254 a răspuns:

Te place mult, sa stii.

| Music4life a răspuns:

Ioi ce ma mai protejau si pe mine baietii cand jucam fata!
Sa-ti zic ceva, daca nu te pipaie acum nu inseamna ca n-o va face.
Nu sta cu altele si te atata pentru ca nu i-ai dat sansa.
Este foarte simplu tu esti strugurii el vulpea.
Eu mi-am spus parerea tu faci ce vrei, bafta!

| SmeagolCelMare a răspuns:

Simplu, esti fata si se da la tine.winking