| Sheridanx a întrebat:

Deci e un baiat cu care am vorbit pana acum cateva zile.Am vorbit cu el si mai demult.Acum.ultima oara a tinut in jur de o saptamana.Stiu ca nu e prea mult, dar ne intelegeam foarte bine si chiar incepeam sa tin la el.Singura problema e ca eu am avut o relatie de 10 luni cu un prieten de-al lui. M-am despartit de el acum un an, dar el nu e de acord ca prietenul lui sa fie cu mine.Deci ne-am despartit pentru ca ei doi sa nu se certe.Problema e ca acum nu mai vorbeste deloc cu mine, nici macar ca prieteni, iar eu inca ma gandesc la el. Ce pot sa fac sa nu ma mai gandesc la el, dar sa ramanem totusi prieteni?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Propunele o partida de dragoste in 3 si totu va fi bine...

| Cristiana_3603 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vorbesti cu el, trebuie tu singura sa iei decizii nu sa ia altcineva in locul tau, daca vrei sa vorbesti cu el vorbeste, daca nu... nu.