| BiggerThanUs a întrebat:

Deci e un baiat la scoala care la inceput ma baga in seama, acum vad ca nu vorbeste cu mine nici macar nu saluta sau asa numa atat ca se uita la mine. Credeam ca ma place ca s-au vazut mai multe semne, vorbea cu mine doar daca il bagam eu in seama daca ziceam "ceau" sau ceva de genu. Azi la scoala se uita asa ciudat la mine el e mai timid nu prea vorbeste cu mine daca nu ii zic ceva, ce inseamna toate astea? Vorbeste cu mine si e dragut numa daca intru eu prima data cu el in seama. Of of of mai lumea mai.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu vorbeste cu tine, nu te saluta... sigur te place dar e prost crescut. Cand te va injura inseamna ca-ti cere prietenia.

| ჯpLaNe a răspuns:

Din punctul meu de vedere trebuie sa-i spui in fata dar sa nu devii insistenta si aspteti raspunsul daca nu raspunde cu nimic este prea timid sa isi zica sentimentele adica te place dar nu stie cum sati zica din asta nu vorbeste cu tine pentru ca este timid sa vorbeasca cu fata care-i place... asa sunt unii baieti n-au curaj sa isi spuna sentimentele pentru fata iubita! Funda?

| PerryP a răspuns:

Probabil esti prea sufocanta pentru el....sau poate ca niste colege prieteni...etc au zis o minciuna sau un adevar acelui baiat despre tine. Funda?

| Anake a răspuns:

E timid, imbata'l si afla