| MrFunky2 a întrebat:

Deci,efectiv,stiu ca pare ciudata intrebarea,dar ma rog, cred ca daca ati fi in locul meu ati intelege.Deci,am pe fata ceva vene rosii sau ceva,capilare umflate sau ceva,ma rog. Chestia e ca nu se prea vad de la departare, dar de la apropiere da.Ma rog, cei care aveti, ati avut noroc cu fetele? Adica le-a displacut sau nu?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca sunt ca niste vinisoare de sange pe fata, cel mai probabil este vroba de rozacee si sunt din cauza unei boli autoimune pe care o ai.

| Kira5854 a răspuns:

Nu te mint spunandu-ti ca aspectul fizic nu conteaza, insa fetele te vad atragator, mereu cand stii sa te porti. Daca ai chestia aia de "macho" poti sa arati oricum si sa ai fete, daca nu poti face asta, invata!