| mY-MuM-OverMediCateS-m a întrebat:

Deci : el ma place eu nu-l plac pe el.Am stat totusi 4 zile cu el ca am zis ca poate daca il cunosc mai bine o sa inceapa sa-mi placa si mie de el da` nu s`a intamplat asa. Intrebarea e :cum s`ai zic ca vreau sa fim doar prieteni fara sa se supare pe mine si fara sai frang inima?

Răspuns Câştigător
| sweetgirl9 a răspuns:

laughing)) deci stiu cum e... crede-ma am stat cu el in parca a dat sa ma sarute i-am zis ca nu m-a intrebat dc i-am zis asa, si se cam suparase putin ma uitam asa la el nu puteam sa-i zic asta pe bune deci numi ieseau cuvintele pe gura da pana la urma nu stiu cum i-am spus a sunat de genu esti un biaat f de treaba dar nu cred ca o sa mearga intre noi sper macar sa apreciezi ca o spun in fata si nu pe mess sau chestii de genu si el mi-a raspuns ca a apreciat ca i-am zis in fata deci gaseste un motiv eu de obicei bag motivu ca incepe scoala si trebuie sa inv si ca daca voi fi cu el si poate ne certam sau asa nu ma mai intereseaza sc si dp o sa am problm ca parintii chestii de genu ...totusi muult mai usor e pe mess incearca asalaughing

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Crezi ca in patru zile se frange o inima? Cum este atunci cand vorbim de ani? Ar fi cazul sa incepi sa te maturizezi!

| Ady00pk a răspuns:

Totul trebuie tratat delicat: "Nu esti genul meu" Prieteni toti vor sa ramana dar crede-ma ca nu veti ramane!

| OFM a răspuns:

Crezi ca dupa 4 zile se desparte doamne puteai sa-i zici de la inceput