| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu am contul asta de la varul meu
dar ce conteaza

as vrea sa ma ajutati un pic cu o problema
sunt in clasa a 6
si stau langa o fata ft frumoasa si nu stiu cum s-o fac sa ma placa
ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Pai daca as fi in locul ei, mi-ar placea un prieten nou. Asa ca mergi si socializeaza cu ea. Cine stie? Poate si ea te place dar nu ai aflat tu. Oricum sunt sigura ca te vei descurca. Ai putea sa-i trimiti niste piese muzicale, sa-i ceri ID-ul si Facebook-ul si cand e intrata, intreab-o chestii si porneste o conversatie. Deci sper sa-ti iasawinking

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru SuKi2KirAi1):

Deci,ea nu are pc, lol, doar telefon.
dar mersi pentru ajtor

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Da,du-te la ea si intreab-o ceva de scoala, unde invata, unde iese de obicei cu prietenii, etc. spune-i orice, fa-i un mic compliment

| Azµre a răspuns:

Să vorbești cu ea să vedeți ce aveți în comun și să o scoți afară.

| Iulia250711 a răspuns:

Nu poti sa o faci sa te placa. Un om il place pe altul pentru felul lui de a fi. Daca nu te place, nu te place si punct.