| anonim_4396 a întrebat:

Deci, eu am in lista de meseenger o fata care nu este in aceeasi clasa cu mine si este cu un an mai mica ca mine dar sunt indragostit nebuneste de ea.
Eu de felul meu sunt un pic mai timid dar sunt in stare sa intru sa vorbesc cu ea si sa o intreb:Salut
Ce faci?
Si dupa aceea ma blochez. Mi-as dori sa vorbesc cu ea face to face dar cand ma apropiu de ea ii vad colegii ei afara si ai mei si ma opresc. dati-mi un sfat cum as putea sa o cuceresc si sa devin unpic mai mult decat prieten cu ea? Si as mai vrea un sfat cum sa scap de timiditatea asta care ma doboara:-#

5 răspunsuri:
| violetbat a răspuns:

In aceeasi situatie sunt si eu.Firar sa fie! Nu stiu daca te pot ajuta cu ceva, dar daca vrei sa ma intrebi un lucru contacteaza-ma pe id-ul violet_rottenapple. happy>:d

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey intra si u pe mess si vb cu ea...de unde sti u ca ei nu ii place de tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru sfaturi, sunt foarte utile, dar de ex azi am vrut sa o invit la un suc si cand am intrat pe ea sa o inreb daca vrea sa iasa cu mine si m-am oprit nu am mai putut sa-i zic nimic dupa ce am salutato...cred ca sunt cel mai necurajos baiat din lume!sadsadcrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt un baiat mai timidstraight face Problema e ca eu as cam putea sa invit fete in oras, dar acolo e problema.Nici nu stiu ce sa vorbesc, sunt pierdutstraight face
De ex daca ma mai intalnesc cu vreo fata, colega, pe strada, si merg cu ea in drum chiar nu stiu ce naiba sa pot vorbii cu ea happy
Pls helphappy