| NANBia a întrebat:

Deci...Eu,de cand am trecut intra 5a am intalnit un baiat super.Pe-atunci era cu o prietena de-a mea.Cand s-au despartit i-am spus prietenei mele ca imi place de el. Ea m-a sustinut pentru ca el s-a despartit de prietena mea pentru una, >Niko.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Foarte frumos ca te sustine.Acum incearca sa il cuceresti, aruncandu-i priviri dulci, zambindu-i cand il vezi, invitandu-l in oras, bagandu-te in seama cu el. Vorbeste cu el la tel sau pe mess.Lasa-i comentarii la poze pe hi5/facebook! Bafta!

1 răspuns:
| NANBia explică:

Ce naiba?! Nu e toata! Arghh!