| animous9 a întrebat:

Deci eu nu mai intelg nimic... De la o vreme nu prea imi merge cu fetele. Nu sunt eu deloc rusinos, vorbisc cu ele, imi dau numarul de telefon, dar cand vreau sa le invit la un suc toate spun "nu". Asa ma enerveaza...

7 răspunsuri:
| sebastian2000 a răspuns:

Ai rabdare o sa gasesti una frumoasa.

| RimePeHartie a răspuns:

Poate ai intalnit fete care cauta un amic la care sa se descarce thinking Va veni si persoana potrivita pentru tine happy

| ignore a răspuns:

Pentru ca nu te plac gaseste pe cineva care sa-i placa de tine

| andra_5121 a răspuns:

Raspunsul e unul simplu: -Esti un trist!sad

| jolidon a răspuns:

Sa stii ca sunt fete care dau numarul de telefon si daaca nu te plac, adica daca doar te considera simpatic dar sunt sigure ca nu vor sa aiba nimic cu tine. eu fac asta tot timpul. imi place sa vad ca imi dau mesaje, ca ma suna, ca se tin dupa mine. tine de distractia unei fete. gaseste si tu una care se vezi ca se cam uita la tine cu coada ochiului cand nu esti atent. simpatia trebuie sa fie reciproca

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Hm...din ce spui tu aici, pari ca esti mult prea disponibil.In loc sa cauti tu fetele,lasa-le pe ele sa te caute pe tine.Un tip indiferent(nu zic un tip care sa le respinga) e mult mai atragator decat unul care zice "da" din prima si e disperat dupa fetewinking.Asa ca asculta-mi sfatul si lasa-le pe ele cu ochii-n soarewinking. Trebuie sa ai o atitudine gen "yeah, whatever", stii? Deci stay chill.Succes,paaa!

| comansorin a răspuns:

Frate nu mai cauta dragostea ca nu ai sa o gasesti ea vine singur la tine tu trebuie doar sa profiti de ocazie