| Wololol a întrebat:

Deci, eu plac o fata. Ea stie ca o plac. Si ea da semna ca ma place dar nu mi-a zis niciodata. Peste 1 saptamana mergem intr-o excursie la munte si ea nu stie ca si eu vin. Cu ce as putea sa o surprind inainte sa intram in autocar? Mam gandit sa-i fac un cadou gen inel cu you are my love. Puteti sa-mi dati idei sau daca stiti vreun magazin prin bucuresti sector 3 ca sa ii iau ceva. Mersi anticipat happy

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

E foarte buna ideea cu inelul, dar poti sa iei si un lantisor ca sunt multe. Trebuie sa fie cv semnificativ nnu neaparat scump...

| Twilight a răspuns:

Doar surprindeo, va fi deja destul de bulversata si ar fi super daca ai putea sa faci faza cu inelu'. Totusi ink nu sunteti un cuplu...

| 23243465464464546 a răspuns:

O intrebi daca are pe cineva daca spune nu ii spui da te place si zice da tu ii spui si eu te plac si va merge bine succes