| PussicatDolls a întrebat:

Deci, fetele de la mine din cls vrea sa ma ajute sa fac cunostinta cu un baiat.Imi place mult de el. El e in clasa a6a si eu a 7a.
Ce metode stiti?
Ce fel de "intalnire", cam in tp scolii pentru ca in afara scolii nu pot iesi seara.Prin intalnire ma rever la un model de a face cunostinte dintre o fata si un baiat dar fara ca el sa stie.Adica sa vina o fata care il cunoaste mai bine pe respectivul pe care il plac si sa-l ia undeva, la baza de sport spre exemplu, si sa-i zica :"vreau sa-ti fac cun cu cineva", si cealalta fata si prietena de-a mea sa ma ia pe mine la baza si sa ne faca cunostinta. Dar aceasta metoda e cam veche.'
Aletele mai noi >stiti?:
Imi cer mii de scuze daca v-am plictisit cu aceasta poveste sau daca au fost momente in care nu m-am exprimat bine si nu m-am facut inteleasa.
Multumesc! funditaaabig grinbig grin
:-)

Răspuns Câştigător
| dyaa_9126 a răspuns:

Sincer. nu stiu ce sa`ri zic... iti recomand daca iti ie rusine de el sa o pui pe cea mai buna pr a tah saa vb cu el si sal intrebe daca ii plc de uh si din astea daca ti rusine... daca nu vb tu direct cu el si gata eu asa fac laughing) ps: is cam rusinoasa blushing

1 răspuns:
| clickdreaptadelete a răspuns:

Te bagi in seama...ce ora aveti. chestii deasteaa.sau daca ai prieteni din clasa lui.