| pogacel a întrebat:

Deci iau urocare, e a doua oara cand iau mai am 3 pastile si ma tot ustura cand urinez, ma ustura odata, dupa trebuie sa ma urinez de 2-3 ori sa ma ustura iar
e neaparat sa merg la urolog am 14 ani si mi cam rusine. nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

Dacă ai infecție urinara poti lua si 10 cutii de autocare ca le iei degeaba. Poti merge la un cabinet de analize medicale sa faci un examen al urinii: urocultura si acolo vezi daca ai vreo infecție. Nu trebuie să mergi neapărat la medic