| anonim_4396 a întrebat:

Deci imi place de o fata din clasa de alaturi adica eu sunt a 8 b si ea 8c. Faza e ca imi e rusine sa intru in vorba cu ea adica imi e rusine pentru ca eu sunt singurul rocker din scoala mea si atunci cand ies pe coridor ea si alte fete mai mai striga emo dar ea am striga emo...asa parca nu cu ton rau si am pus-o o fata de la mine din clasa sa vb cu ea.ca o cunoaste si a zis ca sunt dragut.si ieri a intrebat de mine.ca cica ce mai fac... dar nu stiu cum sa intru in vorba cu ea ca imi e rusine.

Răspuns Câştigător
| bloodlover66 a răspuns:

Intreab-o: ce ora ai?, ai stiut la test? imi place bluza ta.ai un minut pe Orange(sau pe ce retea sti tu ca e), ai o guma? imi imprumuti cartea ta de romana ca eu mi-am uitato acasa si am nevoie de ea neaparat ora asta?

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Buna, voi ce ora aveti?

| MANDY_2679 a răspuns:

Pai spune-i si tu
devil heii, ti-ai facut ceva la parbatting eyelashes? arata super azi

sau.
ce ora ai?
smug
sau na.batting eyelashes de genu'

| ALEXme_4367 a răspuns:

Uite o intrebare cu care mereu intru in vorba cu fetele de la scoala:Buna, ce ora ai?

| Element25 a răspuns:

Poi faza e ca daca tu esti singurul rocker de prin scoala si ele te striga emo, nu stiu de fapt ce inseamna sa fi rocker.Ca a fi rocker nu e tot una cu a fi emo. Oricum tine cont de ce au zis ceilalti.
Bafta!>:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorba baiatului de jos:poti s-o intrebi ce ora are, ceva de materii, daca cunoste pe un baiat sau o fata etccc, gasesti subiecte cu care sa vb cu ea

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Imposibil! chiar asa a ajuns Romania ca intr-o scoala sa fie doar un om normal?! de fapt ce ma mir nici la noi la scoala nu sunt prea multi, dar totusi ii poti numera pe degetele de la 2 mainilaughing. la fel in toata tara. sunt curioasa cat la suta din populatia romaniei asculta muzica buna. si faza ca toti te cred emo am simtit-o pe pielea mealaughing. oameni handicapati.trebuie sa fii extrem de pampalau sa nu poti face diferenta dintre un rocker si un emoist. au vreme, oricum. incearca sa vorbesti cu ea poate iese ceva, daca nu. nu-ti bate capul cu ea daca-i plac manelistii si cocalarii ^^

| razvan007_8589 a răspuns:

Pai in primul rand e naspa sa fii singurul rocker din scoala ta si in al doilea rand fa-ti curaj frate si spune-i ce simti pentru ea si spune-le celorlalti sasi vada de treaba lor pentru ca dac tie iti plc roku nu are nimeni ce sa-ti spuna