| anonim_4396 a întrebat:

Deci, imi place de un baiat dar problema este ca e mai mic ca mine cu 5 zile, sa-mi mai placa de el? Mie mi-ar mai placea de el dar vreau sa stiu pareri.

Răspuns Câştigător
| deniiiii234 a răspuns:

Stai linistita.Nu e mare deloc diferenta.Nu conteaza 5 zile.Am vazut mai demult un cuplu, el avea 58 de ani si ea 28.Si se iubeau foarte mult.big grin

27 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,hee hee, dar tu poti sa ii comanzi inimii adica sa iti placa sau nu de el? Ca ai intrebat ca daca sa iti mai placa sau nu.asta doar tu sti, nu noi!
Draga mea, ce legatura are varsta? Tu crezi ca intr-o relatie conteaza varsta? In plus ma faci sa radlaughing, 5 zile ti se pare tie mult cumva? Doamne fereste, cica 5 zile, de parca ar fi 50 de anilaughing, daca tie iti place si te place si el atunci e totul ok, nu are importanta varsta, in plus nu cred ca daca vrei sa nu iti placa, nu iti va mai placea asa direct, e nevoie de timp sa uiti pe cineva!
Stai linistita ca nu e varsta o problema, atunci ar trebui sa ma despart si eu de prietenul meu ca e diferenta 5 ani intre noi?!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Jeg tror at du er en kjempedumescap person og du er ikke mange elv år fordi hvis du er eldre, jeg tenker at du må løper til legge. Det er fem dager, ikke fem år!
Mi az istenem! Pfff!
Ai înţeles ceva din răspuns? Dacă da, ai o problemă, dacă nu, atunci înţelege că răspunsul meu e pe măsura inteligibilităţii logice a întrebării tale.
Înţeleg că nu ştii "ce-i aia" coliziunea particulelor de antimaterie dar chiar să-ţi pui problema să nu-ţi mai placă un băiat doar pentru că e cu 5 zile mai mic decât tine?!
Femei...

identitate
| identitate a răspuns:

Iar au fost inundatii si nu stiu?!
Nu? Atunci de ce esti dusa cu pluta?!

| Dizzydizz a răspuns:

rolling on the floor
c legatura are?
Daca u stai cu unu mai mic cu 5 zile c s mai zic ew ca stau cu unu mai mai mic cu 2 ani si 2 luni? rolling eyes

| Rukhsandra a răspuns:

Esti intreaga la cap?! scuze ca te intreb...
dar sunt tipe de 13 ani cu tipi de 21 de ani si nu se mai plang laughing
si daca iti place de el si te intelegi bine cu el ce mai conteaza
hai ca mai facut sa rad rolling on the floor)
bafta kiss

| Anecherry a răspuns:

Ne intrebi pe noi daca sa-ti mai placa de el? ok toata lumea, ii dam voie sau nu?

| Stefania a răspuns:

Deci, nu trebuie luate inseama cele 5 zile.Baftakiss

| NinaY a răspuns:

5 zile?:O hello! iubitul meu e cu o luna si ceva mai mic ca mine. dar 5 zile? fata mea, sa iti placa!

| Angel_5977 a răspuns:

5 zilelaughing) nu te supara cati anii ai? logic ca da

| babygyrl a răspuns:

Da normal. Nu conteaza asta. Sunt altii cu mari difetente intre ei si se inteleg foarte bine.

| Numelenuapareinbazadedate a răspuns:

OMG! 5 zile! E prea mult fetita. Nu e bine! Ti-ar putea fi copil, sau mai rau, nepot. Nu te mai da la copii, lasa-i sa se joace cu masinute in continuare. Get real! Nu sunt decat 5 zile, ce naiba?

| Doa'Do a răspuns:

La mine este o diferenta de 8 ani si tu te plangi de cateva zile? Ma rog, la mine baiatul e mai mare... dar nu conteaza. Poate sa-ti placa de el.Nu vad care este problema.

| madia a răspuns:

Nuu, diferenta e prea maree!
Ce-o sa zica lumea, ca umbl cu o baba?!

| PrettyLittleLiarsBalonDeSapun a răspuns:

Daca chiar iti place de el nu cred ca mai conteaza varsta. Dragostea nu are varsta si in plus e o diferenta de 5 zile nu de 5 aniwinking...Gandeste-te ca sunt cupluri in care baiatul e mai mic decat partenera lui cu ''ani buni'' deci eu zic ca daca tu il placi, diferenta de varsta nu ar trebui sa te impiedice sa ai o relatie cu el(daca chiar vrei astawinking ).
Paaa:*:*:*

| ionela8822 a răspuns:

Prietenul meu e mai mic cu cateva luni, si nu s-a pus problema asta niciodata...asa ca, nici gand tongue

| stefan31 a răspuns:

Ce legatura are daca e cu 5 zile mai mic? Daca era cu 5 ani intr-adevar era o problema.Si sigur daca iti place incarca sa vorbesti cu el despre asta.Succes!

| cris10flori a răspuns:

Draguro sa stii ca nu conteaza varsta putea fi mai mik si cativa ani asta nu este important cert este ca dragostea nu are limita si nu are varsta :*

| bebytzza_9352 a răspuns:

Nu are importanta ce varsta are...important e sa te placa si el, sa va intelegei bine si sa existe acel ceva care sa va uneascahappy:*:*:*:*

succes:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai sa cautam persoane nascute pe aceeasi data cu noi!batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor) fetito nu esti sanatoasa rolling on the floor sincer ce conteaza 5 zile Stii ceva cred ca nu ai mai mult de 11 ani big grin Asa e cand esti mic si porst rolling on the floor Iauzi 5 zile rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mah, nu ca nu mi-ar mai placea de el da vroiam sa stiu ce ar crede unele persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Duoamneee rad cu lacrimi laughing rolling on the floor Esti o baba!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei bine SMILEYMARY ai aflat si ce ar crede unele persoane. Te simti mai bine? Poti sa ai incredere sa incepi o relatie cu baiatul cu 5 zile mai mic decat tine sau mai ai nevoie de incurajari? laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca incepi cu " Ce ar crede lumea " inainte de a fi cu baiatul respectiv - Renunta!
Nici macar nu il placi laughing) Asta crezi tu. Daca il placeai nu te interesa de lume si de ce ar spune ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tu stai cu unu mai mic dect tine cu 5 zile eu ce sa mai zic cai mai mic cu un an

| BikerU a răspuns:

Nu conteaza 5 zile! daca chiar il placi fii cu el! dar ai grija!

| ELVIS_6623 a răspuns:

In dragoste nu conteaza varsta