| PaPi a întrebat:

Deci imi place de un baiat din cl 9. Eu m-am intalnit cu el odata. Problema este ca el vb urat si nu prea invata pe cand eu sunt cea mai buna din clasa si... daca mama afla de cine imi place poate sa-mi zica ceva de rau crying Noi ne-am despartit de ceva timp in urma. Parintii inca nu stiu ca m-am intalnit cu el si nici nu prea as vrea sa afle. Ce sa fac? Stiu ca daca ma intalnesc cu el pot aparea zvonuri prin scoala. El face muzica, a avut propria lui formatie. Eu nu pot sa-l uit. crying El acum are prietena desigur care tot e cu muzica. Dar acum cand ma vede pe holurile scolii se uita la mine cu toate ca acum nici nu prea mai vorbeste cu mine. Eu stiu ca el nu e baiat pentru mine. Eu invat bine si el nu, vobeste urat dar ma atrage la el faptul ca face muzica si ochii lui atat de... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| anonymus63 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii daca e "baiat pentru tine" sau cel mai important voi sa va intelegeti resutul nu conteaza, daca acum vrei sa te intorci la el baga-te in seama si vezi ce iese! multa bafta