| anonim_4396 a întrebat:

Deci imi place de un baiat, e in scoala cu mine. Se comporta destul de dragut, adica imi zambeste tot timpul, cauta sa stea prin preajma mea, insa nu stiu ce sa cred. S-a despartit de ceva vreme de iubita lui si am impresia ca ii este frica sa inceapa alta relatie...Cum as putea sa il fac sa aiba incredere in mine, sa prinda curaj, sa vorbeasca cu mine? Daca il abordez eu vorbeste frumos, dar el nu ia initiativa.

Răspuns Câştigător
| DulceLup a răspuns:

Daca se comporta dragut cu tine, fa si tu la fel happy
O sa-i treaca teamawinking
Fii sigura pe tine! Altfel nu s-ar fi purtat asa.

6 răspunsuri:
| DulceLup a răspuns:

Ms! happy
Deci, cum ai actionat?

| Lavii007 a răspuns (pentru DulceLup):

Cu placere big grin Am incercat sa ma uit mai des la el si sa ii zambesc. Urmeaza sa iesim la cafea cu cativa prieteni comuni. O sa incerc sa vorbesc cu el, macar sa ne imprietenim.

| DulceLup a răspuns (pentru Lavii007):

Bv. Baftawinking

| Alexmy a răspuns:

Ai impresia?! Sigur nu ii plac fetele (e gay) sau esti tu prea... Si se sperie de tine

| reptila_8205 a răspuns:

Simplu se teme de o relatie noua pentru a nu i se frange si a doua oara inima... daca prima daca i-a frant inima si a suferit...si de asta se teme momentan de o relatie noua. odata ce o fata te-a facut sa suferi iti perzi increderea in toate

| alexaceban a răspuns:

Alexmy are dreptate si eu consider ca e gay