| Blueblueblueeah67 a întrebat:

Deci, imi place foarte mult de un baiat..si el ma place.mi-a zis ca ma place mult...dar nu vrea sa aiba prietena, desi ne-am sarutat. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Daca v-ati sarutat, este ca si al tau.Fa-l sa vrea sa te sarute iar.Petrece ceva timp cu el in care sa va distrati de minune.

3 răspunsuri:
| Nordic a răspuns:

Să-ţi bagi picioarele. Te-a sărutat dar nu vrea să aiba prietenă şi te place. Vrăjeală. Avea chef de mozoale şi te-a găsit pe tine. Dacă îi plăcea de tine nu refuza să fie cu tine. Serios, voi nu gândiţi logic?

| neutrino a răspuns:

Sarutati-va mai departe si se va razgandi!

| motolo9ve a răspuns:

Pai daca tea sarutat e logoc ca vrea o prietene poate i e prea rusine sau cum a zis nordic.acum depinde si cat de multa incredere ai in el. discuta cu el.