| Dee_9331 a întrebat:

Deci imi place forte mult de un baiat de la mine din clasa. Imi place de el cam de 5 ani da la inceput eram mica adica mi-am dat seama ca il plsc in clasa a4-a cand ma- luat de mana iar in perioada aia de timp renunta la tot si statea cu mine in pauze nu doar o data m-a asteptat sa imi strang lucrurile(la scola) si sa merg cu el acasa adica in clasa a-4a si a5-a se comporta foarte dragut cu mine si in ultima zi de scoala a aflat ca unu mai mic ca noi s-a luat de mine si l-a batut imp cu inca vreo doi tipi de la mine din cls. Acum sunt cls a6-a si imi place chiar tare mult de el da lui nu stiu daca ii place de mine. Cum as putea alfa asta fara sa isi dea ceilalti seama? Si daca ii place cum as putea face ca sa fiu cu el? XD va rog sa nu radeti

Răspuns Câştigător
| ioana16 a răspuns:

Uite...nu rade nimeni dar in clasa a 6a sa ai prieten e cam ciudat si foarte devreme. dar incearca sa iesi cu el afara, sa vb si o sa-ti dai seama daca te place. vb cu un prieten de-al lui, poate va sti, sau macar iti pune o vorba buna :* mult succes

2 răspunsuri:
| MititiCa a răspuns:

Pai acum te intelegi bine cu el? Adica mai vorbeste cu tine, te mai asteapta sa-ti strangi lucrurile?batting eyelashes Pai cel mai simplu ar fi sa vorbesti cu el.Sai spui ceea ce simti si sa-l intrebi daca el simte la fel, iar daca iti va zice ca nu te place, nu ai de ce sa te intristezi, ai toata viata inainte sa ai cati baietii vrea inima ta.Bafta!:X

| Dee_9331 explică:

E genu care rade din orice deci sa ii zic in fata ca imi place nu ar fi o forte buna idee, si nu nu ma mai asteapta sa imi strang lucrurile dar de vorbit mai vorbim(nu la fel de mult ca inainte). Acum aveam noi colegi in clasa si ei nu ma cunosc pe mine cum ma cunosteau cei din cls 1-4(sunt genul baietoaica si stateam mai mul cu el in clasa 1-4 dar acum cu noi colegi nu mai pot ajunge la el asa de usor)