| Justonekiss a întrebat:

Deci imi place muuuult de un baiat dar nu stiu cat ma place el pe mine.Am iesit acum 2 zile cu el si ne-am plimbat, eu eram mega fericita mai ales pentru ca ma si sarutat.Problema e urmatoarea el stie ca il plac fffff mult si totusi cand vorbesc cu el, e frumos dar dupa aceea nu ma mai baga cateva zile in seamasad si pe mine ma doare acest lucru, si nu stiu daca vrea sa fim impreuna da sau daca vrea ceva anume de la mine si dupa aceea sa ma lase

Răspuns Câştigător
| miky_3198 a răspuns:

Buna si mie mi s-a intamplat exact la fel, asta nu inseamna ca esti o prada usoara. Poate ca daca el stie ca tu il placi mult, nu-l mai intereseaza asa de mult si asteapta sa fie bagat in seama de tine.Stiu ca doare lucrul asta la mine s-a sfarsit nasol adica am stat 2 saptamani dupa care el nu mai datea nimic si nici nu mai rasp.Eu zic sa vb cu el si sa ii spui daca mai vrea sa continuati sau sa incheieti aici:* succes

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
V-ați sărutat de la prima întâlnire? Interesant!
La a doua ce urmează? De ce vrei să fii o pradă ușoară?
Vorbește cu el deschis!
Pa, pa.

| danypoli95 a răspuns:

Poate vrea doar sa faceti sex si dupa aia nu mai vorbeste cu tine deloc...