| AsiSoyYo a întrebat:

Deci in banca la scoala stam cam asa :
Eu stau cu David (baiatul care ma place si pe care cea mai buna prietena il place ) si vb comunicam, ne distram, copiem la teste, ne intalnim in vacante, ne intalnim sambata si duminca, inainte sa plecam la scoala etc.
Andreea sta cu Alex (tipul pe care il plac ) si la fel ca in cazul meu si al lui David se distreaza impreuna.
Intrebarea este daca destinul vrea sa ma unesca pe mine cu david si pe Andreea cu Alex.

Răspuns Câştigător
| Aniii a răspuns:

Mai bine sa te combini uh cu David si Andreea cu Alex...ptr ca daca uh te intelegi mai bine cu David si te vei combina cu Alex...Alex va fi gelos pe David pentru ca petreceti atat de mult timp impreuna, Iar de la o mica gelozie se va ajunge la certuri mai mari

3 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Sau poate destinul vrea ca tu si andreea sa faceti schimb de locurihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar crezi in destin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destinul vrea sa va uneasca pe toti patru ca sa aveti impreuna un iq normal