| LonelyLoner92 a întrebat:

Deci, in primul rand nu vreau sa fiu banat de catre dumneavoastra operatorii pentru intrebarea aceasta si nici nu vreau sa fiu injurat de catre cei care vor raspunde la intrebare, s-au sa credeti ca sunt un maniac obsedat de sex. Aceasta este prima mea prietena si ieri, sambata am iesit cu ea in oras sa ne plimbam si sa bem un suc. As vrea sa stiu cum as putea face sa o conving sa...stiti voi, fara sa creada ca sunt (REPET) un maniac obsedat de sex. Astept sfaturile voastre.

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Cina romantica si scumpa si un vin bun=Sex garantat. Pace tie!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca e cazul sa mai astepti. Poti incepe sa faci insinuari cam la 12-18 luni de la prima intalnire (tinand cont ca sunteti incepatori), dar nu inainte ca ea sa implineasca 17 ani si jumatate.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Dacă vrei ca ea să nu te considere un obsedat sexual,trebuie să ai capacitatea de a oferi o bază stabilă.
Pentru ca ea să facă asta,trebuie să simtă încredere şi sentiment pe deplin,să se simtă ocrotită şi protejată de tine.
Dacă vei grăbi lucrurile,atunci ea chiar te va considera un maniac.
Şi se va simţi folosită,precum un obiec de uz personal pentru satisfacerea plăcerilor tale personale.
Fă pentru ea ceea ce nu a mai făcut nici un băiat până acum şi vei avea un punct în plus în faţa ei.
Fă-o să se simtă în largul ei alături de tine.
Şi nu sta cu ea pentru interese personale,deoarece ea nu te va ierta niciodată pentru asta.
Şi nu uita, nimic pe această lume nu este mai crunt pentru un băiat, decât răzbunarea unei fete.

| katy a răspuns:

Pai as zice sa mai stai putin sa prinda incredere in tine,sa te cunoasca mai bine, ia-o usor cu mangaieturi, pipaituri fa-o sa se aprinda si se va lasa dusa de val.ca daca nu te stie f bine sigur va crede ca esti obsedat sexual si risti sa-ti primesti vreo palma si chiar sa o si pierzi

| DouaPuncteD a răspuns:

Buna Daniel.

Te iubeste? O iubesti?

Pai atunci ce mai astepti? Seduce-o cumva si...winking

Bafta kiss. Daca vrei sa iti spun mai multe da-mi idu-l tau pe privat kiss

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Mai iesi cu ea omule a fost doar prima intalnire. Dupa vreo 3-4 luni bune daca mai sunteti impreuna...fa si tu hot chat cu ea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai, nu stiu. Inca nu i-am pus-o prietenei tale, asa ca nu-ti pot raspunde cum sa o aburesti.