| 4n0nim a întrebat:

Deci in timp ce ma masturbam mi sa taiat sau nu stiu cum sa zic pielea aia care se aduna dupa capul penisului da numa o linie mica si mi-a curs sange, nu ma piscat nu m-a durut nimic... dar m-am speriat ce sa fac?

9 răspunsuri:
| Aurelian0709 a răspuns:

Pe românește te-ai dezvirginat. Adică ți-s-a rupt ața. Nu trebuie sa iți faci probleme.

| 4n0nim explică (pentru Aurelian0709):

Pai ata nu mi sa rup

| XxBlueRosexX a răspuns:

Daca n tiai inceput viata sexuala te-ai dezvirginat singur...don't worry este okwinking

| valijones a răspuns:

De obicei se face cu o fata, dar e ok.

| 4n0nim explică (pentru valijones):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))) rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Cum dracu m-am dezvirginat eu singur? LOL

| qseft a răspuns:

Salut.spune-mi si mie te rog daca ai avut probleme si daca a ramas un semn sau ceva si daca s-a vindecat in cate zile s-a vindecat taietura mersi